Download

Bel Tipi Turnike Sistemleri

Bel tipi turnike sistemleriturnike sistemleri arasında en fazla tercih edilen ve kulllanılan ürün gamına girmektedir. Bel tipi turnike sistemleri kendi içerisinde de bir çok farklı modelle sınıflandırılmaktadır. Turnike sisteminin kurulacağı alanın genişliği, giriş kapılarına olan mesafeleri, firma veya kurumsal personel sayısı, dış ortam - iç ortam oluşu, toplu taşıma ve ziyaretçi sayılarının fazla olduğu geçiş noktaları gibi bir çok belirleyici  etkisi vardır. 

Örneğin bir Ankara da yemekhane turnike sistemleri kurulumu gerçekleştireceğiz;ancak alanıda çok fazla daraltmak istemiyoruz. Böyle bir durumda kullanabileceğimiz en uygun turnike modeli tek ayak turnike modellerinde AKT-28-D turnike veya AKT-28-A turnike modelidir. Bu iki modelin kendi aralarındaki tek farkı ise birinin kapağının açılı kapak turnike, diğerinin ise düz kapak turnike olmasıdır. 

Bel tipi turnike sistemleri, maliyet olarak da boy turnikelerden veya hızlı geçiş turnikelerinden daha uygun fiyatlara sahiptir. Satış sürkülasyonunun ve diğer turnikelere nazaran üretim işlevinin biraz daha zahmetsiz olmasından ötürü fazlaca tercih konusu olmaktadır.

Sizlerde turnike sistemleri ile ilgli daha detaylı bilgi için sitemizin diğer ürünleri inceleye bilir, fiyatlandırma için bizlerle iletişime geçebilirsiniz..
Profesyonel Web App Tasarım
© 2017 | Her hakkı saklıdır.