Download

Kapı Tipi Metal Dedektörler

Kapı tipi metal dedektör kullanım pratikliği ve etkili tarama özelliği ile güvenlik sistemleri içerisinde en yaygın kullanıma sahip sistemlerden biridir. Kapı tipi metal dedektörü çoğunlukla havalimanlarında,avm girişlerinde,otellerde,fuar merkezlerinde,kamu kurum ve kuruluşlarda kısacası yoğun giriş çıkışın olduğu alanlarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Üst arama metal dedektörü olarakta adlandırılan sistemin çalışma prensibinden bahsedecek olursak geçiş esnasında kişinin üzerinde bulunan silah,bıçak,delici ve kesici aletleri tespit ederek led göstergeleri ve sesli alarm özelliği ile uyarı vermektedir.Böylelikle oluşabilecek maddi ve manevi hasarların önüne geçmektedir.

Kullanımı oldukça basit olan kapı dedektörü hassasiyet ayarı ile tespit edilmesi istenilen metallarin ölçeklendirilmesini sağlar. Örneğin silah ve bıçak gibi ağır metal içeren aletlerden tutunda metal para,toka,iğneye kadar metal içeren tüm eşyalara karşı hassasiyet göstererek uyarı verir. Kapı tipi metal dedektör zararlımı sorusu günümüzde oldukça sık rastlanılan ve kafalarda soru işareti bırakan durum haline gelmiştir. Gelişmiş teknolojisi ve filtreler sayesinde insan sağlığına zararlı olan ışınları minimum düzeye indirmektedir.

Sizlerde Kapı Tipi Metal Dedektör ve Metal Kapı Dedektörü ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Web App Tasarım
© 2017 | Her hakkı saklıdır.