Download

Misyon & Vizyon

Misyonumuz
Yaşadığımız yüzyılın sorunu olarak tanımlayabileceğimiz hırsızlık, gasp, saldırı ve terör olayları, insanlığın huzurunu tehdit etmekte ve yaşadığı topluma olan güveninin azalmasına yol açmaktadır. Bu doğrultuda güvenli ve kontrollü yaşamın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Troyy Kontrol ve Güvenlik Sistemleri olarak tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte geçiş kontrol sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri, görüntülü kamera sistemleri (CCTV) gibi çağımız ihtiyaçlarını talepler doğrultusunda kendi özgün yazılım çözümlerimizle birlikte kurum ve kuruluşların hizmetine sunmaktır.


Vizyonumuz
Çalışma ortaklarımızın  seçimi ve engin bilgileri doğrultusunda temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, gelişmekte olan  ülkemizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve girişimci bir ruhla varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Girişimcilik; bir uçurumdan aşağıya atlayıp yere çakılana kadar bir uçak yapmaya benzer!
Okunma Sayısı: 7496   |   Güncelleme Tarihi: 28.12.2019    Sayfayı Yazdır
Etiketler:
Troyy Kontrol, Troyy Bilişim, Troyy Geçiş Kontrol Sistemleri, Troyy Güvenlik, Troyy Turnike Sistemleri, Troyy Ankara, Troyy yüz tanıma sistemleri, Troyy Güvenlik Sistemleri, Troyy Parmak izi sistemleri,