Download

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri 21. yüzyılda dünyanın neresinde olursak olalım asli ihtiyaçlarından biri haline dönüşen ‘’Güvenlik’’ in tanımı gün geçtikçe daha geniş sözcüklerle ifade edilmeye başlamıştır. En kolay örnek verecek olursak; kendi evimizin içindeki Güvenlikten tutunda yaşadığımız sitenin, mahallenin, kentin, ülkenin diye uzun uzadıya bir liste oluşmaktadır. Tabi Güvenlik denilince akla gelen iki tür önlem biçimi geliyor. Bunlardan biri fiziki diğeri ise elektronik güvenlik sistemleridir. Tabi ki fiziki güvenlik kısmı bizim son derece alanımız dışında bir konu olduğu için bu durumla alakalı sizi yanlış bilgilendirmemek adına yorum yapmaktan firma olarak kaçınıyoruz. Gelelim Elektronik Güvenlik Sistemlerine;

Güvenlik Sistemleri Ankara denildiğinde akla ilk gelen tabi ki de Kamera Sistemleridir. Kamera Sistemleri de görüntüleme teknolojilerinin gelişmesi ile beraber kendini en hızlı yenileyen sektörlerden birisidir diyebiliriz. Özellikle son birkaç yılda IP kamera sistemleri analog kamera sistemlerinin epey önüne geçmekle beraber daha kaliteli ve internetin olduğu her yerden daha rahat kontrol edilebilir bir hal almasıyla tercih önceliği kazanmıştır. Güvenlik Kamera Sistemleri konusu ile ilgili söylenecek ve açıklanacak o kadar fazla ayrıntı var ki, bunları burada ayrı ayrı açıklamak yerine sizi Troyy Kontrol Sistemlerinin merkezinde ürünlerin ayrıntılı bire bir resimleri ile bilgilendirmeyi tercih ediyoruz.

Kamera Sistemleri nin dışında Güvenlik Sistemleri konusu ile ilgili diğer önemli ürün gamlarından biriside X-ray cihazları ve Metal Kapı Tipi Arama Dedektörleridir.  Özellikle Hava Alanlarında, Askeri Bölgelerde, Gümrük denetiminün ayrıntılı yapıldığı noktalarda, Resmi kurumlarda, A.V.M. ler de, Spor karmaşıklerin de Kişi ve kişilerin yanlarında taşımış olduğu gereçlerin tehlikeli ya da tehlikesiz sınıfta olup olmadığının ayrımını yapabilmek adına sıkça kullanılan ürünlerdir. Özellikle Ülkemizde ve Bölgemizde yaşanan ciddi terör olaylarının yaratmış olduğu güvenlik kaygısıyla son günlerde sıkça tercih edilen ürünler listesine adını yazdırmıştır. Troyy Kontrol Sistemleri olarak gerek X-ray cihazları, gerekse Kapı Tipi Metal Arama Dedektörleri konusu ile ilgili siz dşayetli müşterilerimize kaliteli ve güven veren bir hizmet sunmaktayız. Referanslarımızı inceleme fırsatı bulursanız hizmet sınırlarımız yurt dışına kadar uzanmıştır. Güvenlik Sistemleri Ankara 'da yoğun hizmet veren Troyy Kontrol Geçiş Kontrol Sistemi Ankara'da da hizmet vermektedir.

Güvenlik Sistemleri konusu ile ilgili bilhassa Milli Savunma Teşkilatlarının yanı sıra Yüksek güvenlik arz eden bölge ya da sınırların çizildiği gerek resmi gerek özel sektörde çoğu alan bulunmaktadır. Bu alanların hem güvenliğini hem de kanunsuz ve yetkisi olmayan kişi ya da kişilerin oluşturduğu fiziksel tehditler karşısında alınan bir takım Elektronik Fiziksek Güvenlik Sistemleri de mevcuttur.
Bunların başında;
Bariyer Sistemleri
Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri
Rood Blocker Sistemleri
Kapan Tuzak Sistemleri
Kapı Tipi Metal Dedektörler

Güvenlik Sistemleri Ankara
 üzerinde hassasiyet ile durulması gereken güvenlik sistemleri ankara firmları tercihi ve montaj aşamaları gözönünde bulundurulduğunda sizlere sorun çıkarmayacak sistem olmalıdır. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
Profesyonel Web App Tasarım
© 2017 | Her hakkı saklıdır.