Download

Parmak İzi Okuyucu Ankara

09.12.2019

Parmak İzi Okuyucu Ankara
Parmak izi okuyucu Ankara ilinde çoğunlukla kurum,kuruluş ve iş yerlerinde personel takip sistemi amacıyla kullanılan parmak izi okuyucu çalışanların giriş çıkış saatlerini takip etmekle birlikte pdks yazılımı ile mesai ve maaş hesaplaması için kullanılmaktadır. Ayrıca giriş noktasında turnike sistemlerine entegre çalışacak parmak izi okuyucu tanımlı olmayan kişi ve ziyaretçilere geçiş izni vermeyen geçiş kontrol sistemleri olarakta kullanılabilmektedir.

Parmak izi okuyucu işyerlerinde,fabrikalarda ve üretim tesislerinde gelişen teknoloji ve sanayi ile birlikte çalışan kapasitelerini arttırmışlardır. Bununla birlikte personeli takip etmek zorlaşmış ve iş yükü haline gelmiştir. Parmak izi okuma sistemleri bu iş yükünü iş verenin üzerinden almaktadır. Çalışanın giriş çıkış saatini görmekle birlikte işletmesine gelen ziyaretçilerin de giriş çıkışlarını kontrol edebilmektedir.

Parmak izi okuyucu Ankara çalışanlar ve ziyaretçilerden aldığı giriş çıkış verilerini hafızasında tutmaktadır. Giriş çıkış raporlaması yapılmak istenildiği zaman pdks yazılımı parmak izi okuyucu dan verileri alıp kişi ve grup bazlı giriş çıkış saatleri listelemesi yapmaktadır. Böylece işinizin başında olmasanız bile istediğiniz tarihli giriş çıkış verilerini görebilirsiniz.

Troyy Kontrol iş hayatında büyük kolaylık sağlayan geçiş kontrol sistemleri lokomotiflerinden olan parmak izi okuyucu ile birçok sektördeki firmalara hizmet vermektedir.