Download

Parmak İzi Okuyucu Ankara

20.01.2020

Parmak İzi Okuyucu Ankara

Parmak izi okuyucu Ankara hizmet bölgesi itibari ile kurum ve kuruluşların personel, ziyaretçi takibi maksadıyla tercih ettiği parmak izi geçiş sistemleri ürünüdür. Parmak izi okuyucu sistemleri üretim alanı başta olmak üzere birçok işyerlerinde kullanılmaktadır. Giriş çıkışları parmak izi tanıma işlemi ile kontrol etmekte aynı zamanda denetim altına alarak geçiş kontrol sistemleri güvenliği sağlamaktadır. Birçok sanayi bölgesini bünyesinde barındıran başkent parmak izi okuyucu Ankara ile firmaların iş gücü potansiyelini arttırmakta bununla birlikte kurumsallaşmasında önemli etkiye sahiptir.

Troyy Kontrol de kurulduğu günden bugüne kadar geçiş kontrol sistemleri başlığı altında yer alan özellikle parmak izi okuyucu Ankara da çözüm odaklı projeleri ile hizmet vermektedir.

Parmak izi okuyucu hangi alan ya da sektörde faaliyet gösterdiğinizin önemi olmaksızın çalışanlarınız işe giriş ve çıkış saatlerini öğrenmenizi sağlamaktadır. Ayrıca dışarıdan gelen misafir, müşteri ve diğer kişilerin denetimsiz girişlerinin önüne geçmektedir. Örneğin üretim yapan fabrikanızda belirli bölgelere yetki atatığınız kişilerin girmesini haricinde ziyaretçi veya başka kişileri girmesini istemiyorsunuz. Parmak izi okuyucu sistemleri sizlere bu geçiş kontrol güvenliğini sağlamakta oluşabilecek maddi manevi hasarların önüne geçmektedir.

Sizlerde işyeri güvenliğinizi kontrol altına almak istiyorsanız parmak izi okuyucu Ankara için Troyy Kontrol ile irtibata geçebilirsiniz.