Download

Web PDKS Web Tabanlı Pdks Programı

06.06.2016

Web PDKS Web Tabanlı Pdks Programı
Web PDKS diğer adıyla Web Tabanlı Pdks Programı; özellikle Geçiş Kontrol Sistemlerine bağlı yazılım sektöründeki gelişmelerin en son ve yenilikçi versiyonlarından bir tanesi diyebiliriz Web Pdks'ye.. Özellikle resmi kurumların veya özel sektördeki kurumsal firmaların son zamanlardaki tercihi haline dönüşen Web Tabanlı Pdks Programı Geçiş Kontrol Sistemlerinin takibine bir çok yeni kolaylıklar getirmiştir.

Peki ama Web Pdks Nedir ?

Pdks, diğer adı ile personel devam kontrol sistemi; geçiş kontrol sistemleri elemanlarından biri olan kartlı geçiş sistemleri, kart okuyucu cihazlar,  veya biyometrik sistemler ile entegre kullanılarak personellerinizin giriş çıkış, devamsızlık, fazla mesai, izin günleri, performans değerlendirmesi ve bunların sayısal verilerini çıkaran, raporlama sisteminin adıdır.
Pdks sistemleri WebPDKS'ye kadar kişisel bilgisayarlara kurulumu yapılarak masaüstü uygulaması şeklinde kullanılırdı.

Web PDKS; personel takip sisteminde sizi tek bir bilgisayara bağlı olmaktan kurtarır..
WebPDKS, Bulut teknolojisi ile birlikte dünyanın her hangi bir yerinden personelin zaman kontrolünü sağlamanızı, bütün raporlama sistemlerinize online olarak ulaşmanızı sağlar.
Üstelik kendi lojasyonunuzda istediğiniz bilgisayardan, herhangi bir kuruluma gerek duymadan web browser üzerinden erişim imkanı tanır.
Web PDKS  tamamiyle Web tabanlıdır!

Web PDKS Nasıl Çalışır?

WebPDKS alıştığımız  masaüstü pdks yazılımlarının özellik zenginleştirmeleriyle geliştirilerek tamamiyle web ortamına taşınmış versiyonudur diyebiliriz. İstediğiniz bütün işlemleri web ortamında gerçekleştirebilir, masaüstündeki bilgisayara program kurmadan herhangi bir bilgisayardan erişiminizi sağlar.
  Sistemin temel mantığı şu şekilde işlemektedir; personellerinizin girişte ve çıkışta Geçiş Kontrol Cihazı kullanarak oluşturdukları giriş ve çıkış bilgilerini internet ortamında devamsızlık, fazla mesai, izin, maaş hesabı, bordro raporları... vs raporların takip edilmesi şeklindedir.
  
 Web PDKS ile işverenler istedikleri zaman personellerini gözetebileceği gibi insan kaynakları personeli ofise bağımlı kalmadan çalışabilme rahatlığını yaşar.

Sizlerde Web Tabanlı PDKS Programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen Troyy Kontrol İle iletişime geçiniz.