Download

AKTÜEL TURNİKE SİSTEMLERİ

10.04.2017

AKTÜEL TURNİKE SİSTEMLERİ
   Turnike sistemleri imalatı denince akla gelen firmaların başında gelir. Tamamen yerli sermayeden oluşan sadece Türkiye de değil ünü bütün dünya da yayılmaya başlamış vizyonu geniş yönetici kadrosu ile kaliteli işlerin mimarı olmaktadır Aktüel Turnike.

   Troyy Kontrol olarak bizlerde son kullanıcı hizmetimizi memnuniyet çerçevesinde yürüte bilmek için imalatçılarımızın kalite ve vizyon politikalarını titizlikle takip etmekteyiz.İşte bu  nedenden ötürü Hizmet vermiş olduğumuz turnike sistemleri alanında  Aktüel Turnikeye sonuna kadar güvenmekteyiz. Özellikle müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Turnikeler üzerindeki özel tasarımları Parmak izi okuyucu, kart okuyucu, yüz okuma cihazları gibi elektronik cihazların entegrasyonunu kaliteli ve testleri eksiksiz yapılmış olarak teslim etmektedirler. 

  Aktüel Turnike AR-GE ve inovasyonunu kendi bünyesinde geliştirdiği özel tasarımlara sahip metro turnikelerini ülkemizdeki bir çok lokasyonda başarı ile uygulamakta ve bu başarıları sayesinde yurt dışındaki bir çok lokasyonda da tercih konusu olmaktadır. Üretmiş oldukları turnike sistemleri çeşitlerinden; vip turnike, boy turnikesi, tripod turnike, yarım boy turnikeler, boy turnikeler, optik camlı hızlı geçiş turnikeleri ve bunların yanında proje ürünlerinde kalitenin adı olmuş kollu bariyerleri ile değerini her geçen gün arttırmaktadır.

Bizlerde Troyy Kontrol olarak siz değerli son kullanıcıların hizmetini eksiksiz vere bilmek adına Aktüel Turnike ile çalışmaya devam edeceğiz.