Download

ZKTeco K20

18.04.2017

ZKTeco K20
  ZKTeco K20 parmak izi okuyucu markanın üretmiş olduğu hem tasarım olarak hem işlevsellik olarak hemde kullanıcı fiyat endeksi olarak bir çok üstün özelliği tek başına üzerinde barındıran geçiş kontrol terminallerinden birisidir. ZKTeco K20 güncel algoritma ve mükemmel SDK desteği ile her türlü PDKS yani personel devam kontrol sistemi yazılımlarıyla son derece uyumlu çalıştığı gibi üzerinde bulunan 5 volt batarya ile sanayinin ve üretimin olduğu kullanım alanlarında da enerji kesintilerine karşı çalışmaya devam ettiği için personelin günlük giriş veya çıkışlarında hiç bir kayıp yaşamayacaksınız.

    ZKTeco K20 access kontrol sistemleri içinde oldukça uyumlu cihazlar arasındadır. Üzerinde bulunduğu wiegend protokolleri sayesinde access panelleri ile oldukça uyumlu çalışmaktadır. ZKTeco K20 Web tabanlı PDKS sistemleriylede oldukça uyumlu çalışmaktadır.  Uygun port yönlendirmeleri ve ip tabanlı oluşu web platformu üzerindeki bir çok web pdks, spor salonu,üye takip, öğrenci takip sistemleri gibi çeşitli yazılımların hepsine uyum sağlamaktadır.

 ZKTeco K20 fiyat olarakta piyasadaki gerek diğer markaların gerekse ZKTeco ürünleri arasındaki parmak izi okuyucu grupları arasında uygun senkmenttedir. Küçük ölçekli üretim ve idari işlerin bulunduğu firmalarda maliyeti sebebiyle tercih edilmektedir. 

 ZKTeco Türkiye de özellikle teknolojik anlamdaki gelişmelirin geçiş kontrol ve güvenlik sistemleri üzerindeki etkisini önceden ön göre bildiği için ülke pazarına ciddi yatırımlar yapmış ve Kendi markası adı altında topladığı geçiş kontrol sistemleri ürünlerinde oldukça geniş bir bayileşme ve servis ağı oluşturmuştur diye biliriz. ZKTeco K20  parmak izi okuyucununda üretmiş olduğu tüm diğer ürünler gibi teknik servisi konusunda gerek yedek parça gerekse arıza durumlarında en hızlı şekilde bayileri aracılığıyla müşterilerin sorunlarına çözüm üretmektedir.

ZKTeco K20 veya benzer ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.