Download

ZKTeco K70

05.04.2019

ZKTeco K70
ZKTeco K70 parmak izi okuyucu zaman kontrol terminali yeni parmak izi okuma algoritmasının getirmiş olduğu güç ile beraber personellerinizin giriş çıkış hareketlerini sorunsuz biçimde tanıma yaparak algılama gücünü ortaya koyar.Üst düzey parmak izi prizmasının performansı personel bilgilerini hızlıca yazılım tarafında veritabanına transfer etmenizi de kolaylaştırmaktadır.

ZKTeco K70 2.8 TFT Ekranlı Personel Devam Takip Sistemi, Arayüzünde bulunan yenilenmiş ikonlar ve renkli arayüzü sayesinde anlaşılır kullanıcı deneyimi sunmaktadır. İstediğiniz işlemleri yaparken zorlanmadan Türkçe arayüzlü ekranı sayesinde hızlıca yeni personellerinizi ekleyebilir veya hareket kayıtlarını aktarabilirsiniz.Data transfer işlemlerini kolaylıkla yapabilmenizi aynı zaman da veri akışında problem olmasının önüne geçebilmek için TCP/IP veya USB Flash disk yardımıyla hareket kayıtları / Personel bilgileri aktarılabiliyor.

ZKTeco K70 Personel devam kontrol terminaline ait en büyük özelliği ve piyasa da en çok tercih edilen cihaz olmasının başlıca sebebi ise Entegre Batarya ile uzun süre işlem yapabilme gücüne sahip olmasıdır.Gelişmiş bataryası sayesinde ZKTeco K70 Personel Takip Cihazı güç kesintisi olduğu durumlarda yaklaşık 4 saate kadar işlemlerinizi rahatlıkla tamamlayabilmenize olanak vermektedir. Güçlü batarya kapasitesi yoğun kullanım olan yerler de sizi yarı yolda bırakmaz.Elegant tasarımı ve dayanıklı malzemesiyle kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılamak için tasarlanan ZKTeco K70 PDKS Terminali güçlü özellikleriyle günlük personel takibinizi basitleştiriyor.

ZKTeco K70 Terminali personel takip sistemleri konusu geçtiğinde şüphesiz akla ilk gelen cihazlar arasında yerini alır. Büyük ölçü de talep edilen personel devam kontrol sistemi terminali, Troyy Kontrol tarafından geliştirilen yazılımlar ile sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Basit arayüze sahip yazılımlarımız ve kullanıcı dostu olması ile birlikte günlük raporlama işlevlerinizi tamamen eğlenceli hale getiriyor.

ZKTeco K70 cihazımız ile ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizdeki geçiş kontrol sistemleri kategorimizi ziyaret edebilir veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.